METEM TEKNOLOJİ-SOLAR SARJ
  • Dürbün

   
 
 

Powerbank özelliği ile
tüm cihazlarınızı şarj edin

Yeni nesil bu ürün, tabletinizi, akıllı telefonunuzu, el fenerinizi veya taşınabilir oyun konsollarınızı dilediğiniz yerde şarj etmenizi sağlar. USB adaptörü ve birçok cep telefonuna uyumlu bağlantı uçlarına da sahiptir. Aynı zamanda dijital kamera, PDA ve taşınabilir DVD oynatıcılar gibi diğer dijital cihazlar için de güç sağlamaktadır.

Fener özelliği ile karanlıkta yolunuzu kolayca bulun

National Geographic Solar Powerbank'ın ayrıca karanlıkta yolunuza bulmaya yardımcı 2 modlu (Normal ve SOS) LED el feneri özelliği de mevcuttur.


Soft Panel Işığı kitap okumanız için tasarlanmıştır

%100 parlaklıklı ve %50 parlaklıklı olmak üzere
2 modu olan ışıklı paneli sayesinde kitaplarınızı rahatlıkla okuyabilir aynı zamanda da gece lambası olarak kullanılabilirsiniz.


Doğa tutkunlarının vazgeçilmezi

Dünyadaki tüm doğa tutkunlarının vazgeçilmezi olan bu ürün her zaman yanınızda. Klipsi sayesinde sırt çantanıza asabilir, seyahatleriniz ve doğa yürüyüşlerinizde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Kompakt ve şık tasarım

Fonksiyonel yapısı ve 116 gramlık ağırlığıyla tüm elektronik aletlerle uyumludur. Güneş paneli ile güneş ışığı üzerinden şarj edebilirsiniz veya birlikte verdiğimiz kabloyu kullanarak dahili lityum iyon pili bir bilgisayar, televizyon, tablet yardımıyla şarj edersiniz.

  GALERÄ°
Güneş Paneli
Li-Ä°yon Batarya
USB Girişi
USB Çıkışı
El Feneri
Panel Işık Gücü
Aydınlatma Modu
Cep Telefonu İçin Şarj Süresi
Boyutlar
Ağırlık
Tasarım
: 0,55W
: 6,3Wh
: 5,0V 500mA DC
: 5,0V+%5 500mA DC
: 1W LED
: 1W
: Tek Tuşla Erişilen 4 İşlev
: 1,5 - 2,5 saat
: 130 x 76 x 20mm
: 116 g
: National Geographic (Almanya)