FAST COMMUNICATION V NOVÉM A S NOVOU NABÍDKOU

NAŠE NABÍDKA SLUŽEB

site-img21

Fast BOX

Služba Fast BOX je to pravé a jediné kde nejvíce ušetříte a budete mít superrychlé internetové připojení, nejlepší obraz na své TV a telefon za dokonale nízké ceny bez měsíčního poplatku. Pro podrobnější informace kontaktujte naše Call Centrum, kde nečekáte, nejste zařazeni do čekací fronty a v případě aktuálního vytížení pracovníků Vám zavoláme zpět.

 

Yatvyag

net

Fast INTERNET

Internet se stal součástí našeho běžného života. Díky internetu máme denně neomezený přístup k tisícům informacím z celého světa, spojení s přáteli, se kterými můžeme díky lepší a lepší technice sdílet své zážitky, fotografie, či si jen tak online povídat pomocí web kamer, skype, icq, facebooku apod.

 

Více informací

mockup-porto

TV přes internet

Ano, Fast TV je skvělý způsob, jak nebýt závislý na digitálním pozemním, kabelovém či satelitním příjmu TV vysílání. Služba vám totiž umožňuje kvalitní příjem digitálního vysílání přes internet. A k tomu, abyste mohli začít sledovat Fast TV u vás doma, stačí mít od nás přístup k internetu a vhodné zařízení pro příjem Fast TV.

 

7786860242

mobil

Fast MOBILE

Neutrácejte zbytečně, mějte výdaje pevně pod kontrolou! Připravili jsme pro Vás nabídku velmi výhodných cen za volání a SMS nejen v síti Fast Mobile!

 

614-723-9442

telefon

Fast TELEFON

Také jste se domnívali, že u nás kvůli stále rostoucímu počtu nabídek od mobilních operátorů postupně vymizí volání z pevných linek? Nyní už dobře víme, že k ničemu takovému nedošlo a nedojde. Naopak – zaručujeme každému našemu zákazníkovi telefonování za ceny, které obstojí v jakékoli konkurenci!

 

203-260-2179

JAK ZÍSKAT NAŠE SLUŽBY? JEDNODUŠE, RAZ, DVA, TŘI!

Vyberte si

Na našich webových stránkách

Objednejte

Vyplňte objednávkový formulář.

Užívejte služby

Staňte se naším zákazníkem.